از پایه دهم چه می دانید؟

شاید شما هم هنوز به مقاطع جدید آموزشی که چند سال است نامگذاری و تغییر کرده اند، عادت نکرده باشید، و ندانید پایه های مختلف معادل با کدام پایه در نظامی قدیمی بوده اند. از این رو توضیحاتی در این مورد به شما عرضه می گردد:

در نظام آموزشی جدید مقاطع به ۴ گروه، مقطع دبستان اول که کلاس اول تا سوم است، مقطع دبستان دوم که از چهارم تا ششم است، مقطع اول متوسطه که از هفتم تا نهم است، مقطع دوم متوسطه که از دهم تا دوازدهم است تقسیم بندی می شود. پس مقطع دهم معادل کلاس دوم دبیرستان در نظام قبلی آموزشی بوده است.

در پایه ی دهم به دلیل اینکه دانش آموزان در سال اول رشته مورد علاقه و انتخابی خود درس می خوانند، از حساسیت بالایی برخوردار است. همچنین درس های نظام بندی شده و به تناسب هر رشته می باشد. در رشته هایی مانند تجربی و ریاضی به دلیل داشتن درسهایی مانند ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست شناسی و… دانش آموزان بیشتر به کلاسهای فوق برنامه احتیاج دارند. در پایه های دهم به بالا، بیشتر درس ها منابع کنکور هستند و باید علم دانش آموزان به خوبی پایه گذاری شود و از همین مقطع شروع به کار و برنامه ریزی برای کنکور کنند تا بتوانند سد کنکور را در هم بشکنند.

از کجا می توان با قیمتی مناسب آموزش های تضمینی دروس دهم را دریافت کرد؟

می توان گفت درصد بالایی از افرادی که در کنکور توانستند رتبه های برتر داشته باشند و با موفقیت در رشته مورد علاقه خود پذیرفته شوند، از همان سال اول انتخاب رشته یعنی همان دهم، شروع به برنامه ریزی و آموزش تخصصی کرده اند. از این رو گروه برنامه ریزی و تدریس استاد احمدی، که از بهترین اساتید نمونه کشور برای آموزش درس های مختلف استفاده کرده است، و بهترین آموزش ها را درزمینهٔ تقویت و تست زنی ارائه داده است، می تواند کمک خوبی به این دانش آموزان باشد. بسیاری از افراد توانستند از این راه موفقیت خود را حتمی کنند، پس شما هم می توانید از همین الان با قیمتی مناسب تمامی کلاسهای تقویتی درسهای خود را، از گروه استاد احمدی بخواهید و تفاوت را به خوبی حس کنید.

 

جهت دریافت مشاوره برنامه ریزی رایگان پایه دهم با شماره های

۹۰ ۵۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا کلمه {پایه دهم } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

———

جهت عضویت در کانال و پیج اینستاگرام پایه دهم و کنکور اسان است و استفاده از جزوه ها و تدریس ها و نمونه تدریس ها بصورت رایگان ،کلمه { کانال } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

امیر مسعودی دهم
امیر مسعودی دهم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.