پایه دوازدهم کنکور آسان است

پایه دوازدهم کنکور آسان است – موسسه کنکور آسان است یکی از مؤسسات کنکوری می باشد، که در چند سال اخیر توانسته است تا حد زیادی از نیاز دانش آموزان به آموزش را برطرف کند. یکی از جدیدترین دست آورد های این موسسه تدریس پایه دوازدهم کنکور آسان است، که می توان آن را یکی از بهترین مجموعه های آموزشی دانست. این تدریس ها همگام با تدریس های مدرسه به پیش رفته و دانش آموزانی که به هر دلیلی با روش معلم خود به مشکل برخورده اند، می توانند از اساتید مجرب موسسه کنکور آسان است کمک بگیرند. همچنین این موسسه، پا را فراتر از تمامی مؤسسات گذاشته و هم زمان با ارائه دروس تشریحی، مباحث مهم و تستی کنکور را پیش بینی و تدریس کرده است. سبک تدریس اساتید بصورت تکنیکی و رمزگردانی کردن دروس است و این امر باعث میشود تا دانش آموزان مطالب را سریعتر یاد بگیرند و بیشتر در حافظه بلند مدت خود نگه دارند. این روش ها به روش های فوق سریع تست زنی و راه های میانبر معروف هستند.

دوازدهم ریاضی
دوازدهم ریاضی
دوازدهم تجربی
دوازدهم تجربی

چرا پایه دوازدهم کنکور آسان است را انتخاب کنیم؟

شاید تهیه کتاب و ثبت نام در آزمون های آزمایشی روشی برای بسیاری از دانش آموزان باشد تا سطح پیشرفت خود را بسنجند. اما باید در نظر گرفت که آزمون های آزمایشی و استفاده از کتاب های تست زمانی کارایی دارند که شما به مطالب مسلط بوده و کاملاً روش های تستی را بدانید. از این رو پایه دوازدهم کنکور آسان است، یکی از مجموعه های بی نظیر برای دانش آموزانی است که هنوز بر روش های تست مسلط نبوده و یا نیاز به تمرین و یادگیری بیشتر دارند. این مجموعه برای دانش آموزان پرتلاش و موفق طراحی شده است، تا بتواند در کمترین زمان ممکن، دانش آموزان را از راه های میانبر آموزشی به آنچه که سطح بالای آموزشی می گویند، منتقل کنند.

هماهنگی با پایه دوازدهم کنکور آسان است

بسیاری از دانش آموزان به دلایل مختلف نمی توانند برنامه ریزی کنند و یا اینکه به برنامه خود پایبند باشند. این امر باعث شکست های پی در پی می شود و بر روی اعتماد به نفس آن ها تأثیر سوء دارد. ازاین‌رو در این مجموعه، پایه دوازدهم کنکور آسان است، همراه با مشاوره های تخصصی صورت گرفته که دانش آموزان را از سر درگمی نجات می دهد. همچنین استفاده از اساتید حرفه ای با روش های نوین آموزشی به دانش آموزان اعتماد به نفس بیشتری برای کنکور می دهد. اساتید موسسه کنکور آسان است، از روش های تست زنی استفاده کرده که کاملاً با زمان بندی کنکور استاندارد سازی شده است. از این رو یادگیری این روش ها، باعث می شود که دانش آموزان باهوش در سر جلسه کنکور وقت کم نیاورده و بتوانند از همه توانایی و پتانسیل خود نهایت استفاده را ببرند.

 

اهمیت پایه دوازدهم و نحوه برنامه ریزی و درس خواندن در این مقطع

کلاس دوازدهم به خاطر اینکه سال پایانی میباشد ،دشواری های خاص خود را نیز دارد. بیشتر از سالهای قبل دانش آموزان کنکوری را تحت فشار قرار میدهد،چرا که دانش آموزان میبایست علاوه بر دروس پایه دوازدهم ، دروس پایه یازدهم و پایه دهم را نیز مورد مطالعه ، مرور و تست زنی قرار دهند .که به همین دلیل بیشتر داوطلبین با کمبود زمان مواجه میشوند. بهترین سبک برای برنامه ریزی در کلاس دوازدهم این است که هفته را به دو بخش تقسیم نماییم. در روزهایی که به مدرسه میرویم به مطالعه و برنامه ریزی برای دروس دوازدهم بپردازیم و روزهایی که تعطیل هستیم برای دروس پایه برنامه ریزی کنیم.البته این کار باید توسط مشاورین و متخصصین انجام بپذیرد و خود دانش آموزان از عهده ی آن برنمی آیند.

 

جهت ارتباط با کادر تخصصی مشاوره و برنامه ریزی کنکور آسان است دوازدهم

و دریافت لیست قیمت پایه دوازدهم کنکور آسان اس با شماره های

۰۳ ۵۷ ۱۹۶ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید و یا کلمه { قیمت دوازدهم } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید

کلاس دوازدهم در فضای مجازی کانال و پیج اختصاصی دارد که با عضویت در آن میتوانید بصورت رایگان از تدریس ها ، جزوه ها ، نمونه سوالات و … استفاده نمایید

جهت دریافت لینک کانال و پیج پایه دوازدهم با کلمه { کانال دوازدهم } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید

پایه دوازدهم و کنکور آسان است
پایه دوازدهم و کنکور آسان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.