دلیل تمرکز بیشتر روی پایه دوازدهم چیست؟

پس از تغییر در نظام آموزشی قدیم و ایجاد یک نظام جدید، نام و فرمت پایه ها و مقاطع نیز تغییر کرد. و به ۴ دوره، دوره ابتدایی اول، دوره ابتدایی دوم، دوره متوسطه اول، دوره متوسطه دوم تبدیل شد که هر کدام ۳ پایه دارند. پایه دوازدهم در اصل معادل پیش دانشگاهی و یا چهارم دبیرستان می باشد. پایه دوازدهم یک پایه ی بسیار حساس و حیاتی برای کنکور است. با توجه به اینکه در این پایه دانش آموزان باید برای کنکور آمادگی نهایی خود را کسب کنند، پس بهتر است که راهکارهایی جدید نسبت به پایه های دیگر برای آنان در نظر گرفته شود؛ این مسائل باعث شده که پایه دوازدهم در برنامه ریزی آموزشی دارای تمرکز و حساسیت بیشتری باشد.

چگونه می توان یک برنامه خوب برای پایه دوازدهم ارائه داد؟

با توجه به اینکه زمان باقی مانده تا کنکور در این پایه نفس های آخر خود را می کشد و باید به نحو احسن از آن استفاده کرد، همچنین پایه دوازدهم امتحانات نهایی دارد، پس برنامه ریزی ماهرانه تری برای این پایه باید در نظر گرفته شود.

در پایه دوازدهم باید مرورهای مناسبی صورت گیرد و همین طور از مقالات و آموزشهای چکیده ای استفاده کرد، تا زمان را کمتر از دست بدهید. پس انتخاب موسسه و مشاورانی که بتوانند در این برهه کمک کنند بسیار مناسب است. موسسه استاد احمدی { کنکور آسان است } که دارای گروهی کامل و خبره از اساتید برتر کشور برای برنامه ریزی و تدریس در هر مقطعی می باشند؛ با توجه به تجربه های بیشمار آنان در تدریس کنکور، می توانند بهترین مشاوران برای شما باشند.

از این رو افرادی که حس می کنند عقب مانده اند، یا پیشرفت بیشتر و سریع تری را نیاز دارند، می توانند با موسسه کنکور آسان است تماس گرفته و در اسرع وقت برنامه ریزی ها و تدریس های لازم برای آنان ارسال شود. لازم به ذکر است مشاوره و برنام ریزی در این کنکور آسان است برای کلاس دوازدهم کاملا رایگان است . این راهی است تضمین شده که می توان با انجام دادن برنامه ها، و بررسی فایل های تصویری تدریس مربوط به هر درس، در زمانی کم پیشرفتی قابل توجه را در دانش آموزان پایه دوازدهم به تصویر بکشد.

اهمیت پایه دوازدهم و نحوه برنامه ریزی و درس خواندن در این مقطع

کلاس دوازدهم به دلیل اینکه سال آخر میباشد ،دشواری های خاص خود را نیز دارد. بیشتر از سالهای قبل دانش آموزان کنکوری را تحت فشار قرار میدهد،چرا که دانش آموزان میبایست علاوه بر دروس پایه دوازدهم ، دروس پایه یازدهم و پایه دهم را نیز مورد مطالعه ، مرور و تست زنی قرار دهند .که به همین دلیل بیشتر داوطلبین با کمبود زمان مواجه میشوند. بهترین سبک برای برنامه ریزی در کلاس دوازدهم این است که هفته را به دو بخش تقسیم نماییم. در روزهایی که به مدرسه میرویم به مطالعه و برنامه ریزی برای دروس دوازدهم بپردازیم و روزهایی که تعطیل هستیم برای دروس پایه برنامه ریزی کنیم.البته این کار باید توسط مشاورین و متخصصین انجام بپذیرد و خود دانش آموزان از عهده ی آن برنمی آیند.

 

جهت ارتباط با کادر تخصصی مشاوره و برنامه ریزی کنکور آسان است دوازدهم

و دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان با شماره های

۰۳ ۵۷ ۱۹۶ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید و یا کلمه { برنامه ریزی دوازدهم } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید

کلاس دوازدهم در فضای مجازی کانال و پیج اختصاصی دارد که با عضویت در آن میتوانید بصورت رایگان از تدریس ها ، جزوه ها ، نمونه سوالات و … استفاده نمایید

جهت دریافت لینک کانال و پیج پایه دوازدهم با کلمه { کانال دوازدهم } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید

 

 

برنامه ریزی پایه دوازدهم
برنامه ریزی پایه دوازدهم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.