آیا هنوز هم رویای پزشک شدن و پوشیدن روپوش سفید را دارید؟

هنوزم خود را در حالی که در کلاس های دانشگاه صنعتی شریف و یا دانشگاه تهران متصور میشوید؟

هنوز هم خود را در تصوراتتان دکتر یا مهندس صدا می کنید؟

آیا هنوز هم از عملکردتان رضایت نداشته اید و رویاهایتان را بر باد رفته می بینید و از کنکور امسال نا امید شده اید؟

دلتان می خواهد شروع کنید ولی نمی دانید از کجا و چگونه شروع کنید؟

خیلی از شما از ما می پرسید آیا هنوز هم فرصت هست؟راه جبرانی هست هنوز؟؟

قطعاً با پکیج ۴ ماهه ی انتشارات گیلنا تمام باورهایتان تغییر می کند و مسیر اصلی خود را پیدا می کنید.رویاهایتان را مجدد از نو می سازید و هر روز با انگیزه ی بیشتر به سراغ یادگیری مطالب میروید.

هر آزمون نتیجه ی بهتری نسبت به گذشته میگیرید و این چرخه ی موفقیت همینطور ادامه می یابد تا این که در ایام منتهی به کنکور به اوج اعتماد به نفس و تسلط بر مفاهیم می رسید.

 

سوالی که برایتان شاید پیش آید این است که چگونه ممکن است؟؟

پکیج ۴ ماه انتشارات گیلنا زمانتان را برایتان دو برابر میکند،یه این شکل که در این پکیج در تمامی دروس به قسمت هایی پرداخته شده است که تقریباً با احتمال خیلی زیادی در کنکور سراسریتان از آن ها سوال مطرح می شود و دیگر از حاشیه های کلاس های کنکور و شاخ و برگ های اضافی حول مطالب مختلف کنکور خبری نیست و تمامی زمان شما تبدیل به زمان مفید می شود و زمان های مرده ی شما به حداقل می رسد.

گروه مشاوران موسسه کنکور آسان است با بررسی مو شکافانه کنکور های سال های اخیر،مهم ترین مطالبی که از آن ها سوال مطرح شده است و یا جزء سوال های احتمالی می باشد را،رصد کرده است.محصولاتی در این پکیج گرد آوری شده که با آموختن آن ها با صرف کمترین زمان بتوانید بیشترین نتیجه ی ممکن را بگیرید.

به عنوان مثال در درس ادبیات،بیشتر بر روی قرابت معنایی و آرایه های ادبی تاکید شده است که تعداد بیشتری از سوالات ادبیات را در بر میگیرد.در عربی بر ساده ترین قواعد از قبیل مفعول مطلق،تمییز،حال و … پرداخته شده است.در درس دین و زندگی با بررسی کنکور سنوات اخیر متوجه میشوید که بیشتر سوالات پیرامون آیات می باشد و بر این قسمت تمرکز شده است.در دروس دیگر هم با همین میزان ریز بینی مطالب آموزشی را در این پکیج برایتان فراهم کرده ایم.

قطعاً با ملزم دانستن خود به مطالعه و فراگرفتن این پکیج در همین مدت زمان تقریباً تمامی مطالب درجه یک کنکوری را چند بار می توانید مطالعه و مرور کنید.پس فرصت را غنیمت بشمارید و از همین امروز استارت کار خود را بزنید و فقط وظیفه ای که بر دوشتان است را انجام دهید و صرفاً به دنبال نتیجه گرفتن نباشید.

شما نیز میتوانید یکی از موفق های سال آینده باشید

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و اطلاع از قیمت محصولات کنکور آسان است  با شماره های

۰۳ ۵۷ ۱۹۶ – ۰۹۱۲      موبایل

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ -۰۲۱     خط دفتر

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱    خط دفتر

تماس بگیرید

یا کلمه {   قیمت  } را به شماره

   09121965703  

پیامک کنید

———————

همچنین در کانال تلگرام ما نیز حتما عضو باشید تا از نمونه تدریس ها ، مشاوره ها ، اخبار کنکور و… استفاده کامل ببرید

برای عضویت رایگان در کانال تلگرام مهندس امیر مسعودی

کلمه ( کانال تلگرام ) را را به شماره

  ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ 

پیامک کنید

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.