چرا باید از تدریس های امیر مسعودی استفاده کنیم

چندین دلیل برای اینکه، چرا باید از تدریس های امیر مسعودی استفاده کنیم؟

چرا باید از تدریس های امیر مسعودی استفاده کنیم-در میان تمامی آموزشگاه ها و موسسات کنکوری که در ایران مشغول به فعالیت هستند، موسسه کنکور آسان است با بیشترین سابقه حضور سابقه حضور، بیشترین محبوبیت و جذابیت را برای دانش آموزان دارد. بسیاری از دانش آموزان این موسسه را با نام امیر مسعودی می شناسند و این دلیل آن است که بپرسیم، که چرا باید از تدریس های امیر مسعودی استفاده کنیم؟

کنکور آسان است

در پاسخ به این سوال باید عنوان کرد که یکی از علت های پاسخگویی به این سوال که چرا باید از تدریس های امیر مسعودی استفاده کنیم، وجود نظام آموزشی ضعیف در مدارس ایران است. تمامی دانش آموزان ایران به یک اندازه از داشتن اساتید برجسته بهره مند نیستند و این امر رقابت کنکور را کمی ناعادلانه نشان می دهد. در صورتی که پکیج های امیر مسعودی، برای تمامی دانش آموزان ایرانی، در هر گوشه و کنار کشور است.

چرا باید از تدریس های امیر مسعودی استفاده کنیم
چرا باید از تدریس های امیر مسعودی استفاده کنیم

علاوه بر این، تدریس فصل به فصل، همراه با تاکید بر نکات کلیدی، آموزش روش های تست زنی، ارائه بهترین جمع بندی ها برای هر رده علمی از دانش آموزان، بهره مندی از برنامه ریزی های تخصصی و… از جمله دلایل پاسخ دهی به این سوال است، که چرا باید از تدریس های امیر مسعودی استفاده کنیم.

امیر مسعودی با تدریس های بی نظیر خود در زمینه دروس ریاضی، هندسه و فیزیک، نه تنها می تواند پاسخگوی نیاز دانش آموزان در مقطع دهم باشد، بلکه با تدریس های جدید او در مقطع یازدهم و دوازدهم او را به یکی از اولین اساتید ایران، برای ابداع روش های نوین در نظام جدید تبدیل کرده است. این ماه ها که به اولین دوره کنکور نظام جدید نزدیک می شوید، بهتر به منابع علمی غیر از کتاب احساس نیاز می کنید. آن هم به دلیل رقابت بالایی است که برای کسب جایگاهی بهتر در کنکور است.

بهترین دلیل برای دانش آموزان مقطع دهم که چرا باید از تدریس های امیر مسعودی استفاده کنیم؟

دروس ریاضی و فیزیک مقطع دهم، دارای مباحثی جدید و مطالبی فراتر دوره راهنمایی است. به همین جهت دانش آموزان برای درک بهتر آن نیاز به روش های جدید دارند. علاوه بر این، قبولی در امتحانات پایان ترم، در کنار داشتن نیم نگاهی به کنکور و کسب مهارت های لازم برای این امتحان بزرگ نیز، باید در مقطع دهم صورت گیرد.

همین امر باعث می شود که دانش آموزان به این نکته بیشتر پی ببرند، که چرا باید از تدریس های امیر مسعودی استفاده کنیم. زیرا امیر مسعودی، تنها استادی است که با توجه به تجربه های چندین ساله خود در زمینه دانش آموزان کنکوری، توانسته است بهترین پکیج های آموزشی را در اختیار آنان قرار دهد.

چرا باید از تدریس های امیر مسعودی استفاده کنیم
چرا باید از تدریس های امیر     مسعودی استفاده کنیم

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان استاد مسعودی و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه { تدریس استاد مسعودی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است

مخصوص پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکورستان مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.