یازدهم تشریحی بخوانم یا تستی

یازدهم تشریحی بخوانم یا تستی

برنامه ریزی برای خواندن دروس یازدهم برای دانش آموزان سخت است. اینکه نمی دانند به چه نحوی شروع به خواندن کتاب هایشان کنند. با توجه به اینکه در مقطع دبیرستان بیشترین تمرکز بر روی کنکور است و سوالات کنکور نیز به صورت تستی است، بسیاری از دانش آموزان سردرگم می شوند که کدام شیوه ی مطالعه را پیش گیرند، تستی یا تشریحی!

 

کدام روش مطالعه ی دورس پایه یازدهم بهتر است؟

یازدهم تشریحی بخوانم یا تستی – راهنمایی چگونگی درس خواندن می تواند به کمک موسسه های کنکور برتر مانند موسسه ی کنکور آسان است به مراتب بهتر صورت گیرد. ولی یک راهنمایی کلی را در این مورد باید مد نظر قرار دهید. بدون شک مطالعه ی دروس به صورت تشریحی به روش تستی ارجحیت دارد.

برای اینکه یک درس به خوبی فراگرفته شود، روش تشریحی پیش زمینه است و باید حتماً دانش آموز پایه یازدهم دروس خود را به روش تشریحی به طور کامل فراگیرد. شما برای اینکه بتوانید شروع به تست زدن و فراگیری روش های تستی برای هر مبحث کنید، باید به خوبی دروس را به صورت تشریحی فراگرفته باشید. به طور کلی روش تستی به عنوان تکمیل کننده ی روش تشریحی به منظور بالا بردن توانایی دانش آموز پایه ی یازدهم برای تست زدن است.

برخی از افراد هم فکر می کنند که فقط به صورت تشریحی دروس پایه ی یازدهم را فراگیرند و در تابستان و یا پایه ی دوازدهم شروع به تست زنی و خواندن نکات تستی دروس کنند. ولی بهتر است پس از مطالعه ی کامل دروس به روش تشریحی و در ادامه ی آن، روش تستی مد نظر قرار داده شود تا در ادامه ی مطالعه برای کنکور دانش آموز به مشکل برنخورد.

در پایه ی دوازدهم تمامی دروس را باید مرور کنید و به همین علت شاید خیلی وقت نکنید که روش های تست زنی را که مربوط به مباحث پایه ی یازدهم و قبل از آن است فراگیرید. پس بهتر است در پایه ی یازدهم نیز تست زنی مباحث صورت گیرد.

روش های صحیح مطالعه پایه ی یازدهم را از کجا پیدا کنیم؟

یازدهم تشریحی بخوانم یا تستی – معمولاً دانش آموزان پایه ی یازدهم از روش های صحیح مطالعه چندان خبر ندارند. اگر می خواهید هم روش مطالعه ی تشریحی و هم تستی را فراگیرید بهتر است که موسسه ی کنکور آسان است را برای این برنامه ریزی انتخاب کنید. در موسسه ی کنکور آسان است با کمک بهترین اساتید، مباحث مختلف را هم به صورت تستی و هم به صورت تشریحی به دانش آموزان آموزش می دهند.

بدین ترتیب دانش آموز پایه ی یازدهم و سایر پایه ها می تواند با بهترین نحوه ی تدریس، روش های تست زنی را بعد از آموزش کامل مباحث به صورت تشریحی فراگیرد و در امتحانات پایان ترم و کنکور سراسری به بهترین نحو ظاهر شود.

یازدهم تشریحی بخوانم یا تستی
یازدهم تشریحی بخوانم یا تستی

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است

مخصوص پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت کنکورستان مراجعه کنید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.